.. Jeg har jobbet beinhardt som bursdagsninja de siste dagene! Og gjett om det har vært kjedelig å holde det skjult for dere.. Jeg kunne jo ikke avsløre noe på bloggen! Min bedre halvdel fylte nemlig 29 år i går, og jeg har lenge planlagt en surprise. Jeg har vært såå nervøs for at han skulle mistenke ugler i mosen, men heldigvis klarte jeg å lure han trill rundt. Iiiha! Lyden av stemmene fra vennene våre som hylte ‘surpriiiise’ henger fremdeles igjen i øregangen.
På ettermiddagen i går gav jeg han en fin eske med et kort oppi, hvor jeg hadde skrevet «agendaen vår» for kvelden – time for time. Først skulle vi på birthday getaway! Sjekke inn på hotell i byen, jeg hadde bestilt massasje, og på kvelden skulle vi ut for middag og drinker. Trodde han.. Sannheten var at da jeg var på «negletime» tidligere på dagen, sjekket jeg egentlig inn på suiten og gjorde den klar for kvelden! Der sto nemlig en hel haug med venner staset opp og klar for bursdagsfeiring da han åpnet døren til hotellrommet og ble blåst av banen. Plutselig tok bursdagen en brå vending og det var SÅ stas!
.. Det ble en sen kveld, og da var det ekstra deilig å våkne opp til frokost på rommet. Jeg fikk nesten litt Hjemme Alene stemning da vi våknet opp i den fineste suiten med utsikt utover byen! (Spørs om ikke jeg må se den filmen i kveld, forresten – har spart den!) Senere skal jeg vise dere flere bilder av dekorasjonene, for de var nemlig HELT nydelige. Kanskje dere kan la dere inspirere til en spesiell anledning! Ha en fiin dag beste dere ✨
5 thoughts on “Birthday surpriiiise”
Comments are closed.