adlinks

1. HERE / 2. HERE / 3. HERE

· 3 styles I can’t live without this summer ·

Loafers, slippers, and espadrilles..

Denne sommeren har jeg stort sett gått i loafersene mine hver eneste dag.. Det er noe casual men samtidig anvendelig med dem som jeg elsker! Slipperser derimot er perfekt til strandlivet, eller til ripped jeans og en enkel, hvit t-shirt. Jeg elsker det svarte paret med gulldetaljer fra Kylie & Kendall øverst i kollasjen! Espadrilles på en annen side er supersøte til et skjørt eller en fluffy sommerkjole! Akkurat nå står disse tre skoparene på ønskelisten.. 

// This summer I’ve been wearing my loafers almost every single day.. It’s something cool and casual about them that I love! Slippers on the other hand are perfect for the beach or styled with a pair of ripped jeans and a basic white t-shirt. Espadrilles, the last style, is super cute to skirts and fluffy summer dresses!

Previous Post
Next Post

5 thoughts on “Shoes on my wishlist

  • Susannecasandra
    Disse var kjempe fine 🙂
    Kan jeg spør hvor de fine solbrillene du brukte med den grønne kjølen fra Zara. Er fra ?:)

  • Hege
    Hei,vil du selge den stripete tunika/kjolen fra Zara ? ?

  • Karoline
    Jeg synes du har så fin stil! Hvor er de Cat Eye solbrillene du har hatt i de siste innleggene fra? <3

  • Celine
    Du kan ikke vise sånt!! Jeg har skodilla deluxe, og har virkelig ikke behov for fler par sånn.. overfladisk sett (selvom jeg selv alltid har en unnskyldning for å kjøpe sko, haha) Jeg rekker jo ikke bruke halvparten i løpet av sommeren. Elsker alle du viser her 😀

  • Annika
    Du er som alltid inspirerende! 🙂 Ikke helt i tråd med innlegget, men hvor kjøper du de bacice/ hvite t-skjortene dine? Synes det er vanskelig å finne noen som holder seg fine etter vask!

Comments are closed.