D53A2131

Et fast søndagsrituale som jeg alltid prøver å ta meg tid til hvis jeg er hjemme og muligheten byr seg, er en god dose selvpleie og velvære for å ‘klargjøre’ meg selv til en ny uke hvor jeg føler meg både bra og velstelt – klar for hva enn uken måtte overraske meg med. Over ser dere noen skjønnhetsfavoritter jeg sverger til. Rett og slett gode, gamle klassikere! Clarisonic rensebørsten er forresten relativt ny, men jeg er glad nok i den til å kalle den en klassiker da den garantert blir det for meg med tiden. Er det noen av dere som bruker den også? Sephora sine øyemasker hamstrer jeg hver gang jeg får øye på dem, og ansiktsoljen fra Clarins er virkelig fantastisk. Spesielt etter dyprens før en god natt med skjønnhetssøvn. Leppeskrubben bruker jeg støtt og stadig (vanskelig å ikke spise den av, mmm) og Ballet Slippers neglelakken fra Essie er en evig favoritt. Jeg liker den rene og pene finishen den gir neglene året rundt.

// A Sunday beauty routine is something that I really appreciate and try to make time for whenever I’m home and the opportunity presents itself. It’s really nice to prepare both skin and wellness for a brand new week – then I always feel better and prepared for whatever the week throws at me. Today I’m showing you some good old classics of mine! Or to be honest, the Clarisonic cleansing brush is quite new to me, but I love it so much that I know it’s gonna be a classic of mine over time haha. Do some of you have it, what do you think about it? The eye masque from Sephora is amazing, and I always buy a lot whenever I get the chance. The Clarins Facial Treatment oil is just perfect after a deep cleanse, right before beauty sleep. I love it! And the Lush Popcorn Lipscrub is a product that I use all the time, several times a week (it’s hard to not eat it haha). And last but not least, Essie ‘ballet slippers’ is a ultimate must have. It suits any outfit, occasion, season.. Especially in the summer when your at the beach! It’s so clean and natural that you don’t to freak out when it starts to go flake..

D53A2285

1. Clarisonic cleanser
2. Lush popcorn lip scrub
3. Moisturizing & brightening masque
4. Clarins Treatment Face Oil
5. Essie natural nail polish

D53A2110

Good night ♥

Previous Post
Next Post

17 thoughts on “My feelgood recipe

  • Susannecasandra
    Her var det mange fine produkter 🙂
    denne lebbeskruben går det Ann å få tak i den på nett ? 🙂

  • Selv elsker jeg å ha litt selvpleie på søndager og i dag fikk jeg tid! Håper du får en fin mandag <3

  • Clarisonicen er min hudepleiefavoritt! Huden har aldri vært bedre siden jeg begynte å bruke den for snart to år siden 🙂 Når jeg ser din så forstår jeg at det kanskje er på tide å bytte ut børstehodet da, mitt er ikke så fint og hvitt etter flittig bruk hehe 😉

  • Jeg bruker også den børsten. Supergod!! Særlig sammen med renseproduktene mine fra Dr. Hauschka 🙂

  • Celine
    Hei, Eirin! Så storyen din på snapchat og lurte bare på hvor regnjakken din er fra?

  • Anita
    Dette innlegget var veldig halvferdig og misvisende syns jeg. Når du først viser oss produkter, forventer jeg i det minste at du skriver litt om hvordan du bruker dem. Ta f.eks. Clarisonicen, den brukes ikke alene og her sier du ikke noe om hvilke renseprodukter du bruker den med, hvor ofte eller hvordan du bruker den, eller hva ansiktsoljen fra Clarins er god for.

    • Det behøver ikke ALLTID være så omfattende vet du. Jeg personlig kan bli mer enn nok inspirert av et bilde – og ser jeg et element jeg liker eller blir nysgjerrig på så googler jeg det og gjør research. Men vi er jo alle forskjellige og godt er det 🙂

  • Ingvild
    Må bare si at du er veldig flink til å blogge i det siste, veldig inspirerende! 🙂 Har er lite spørsmål, skal til sephora og lurte på om du hadde noe tips om hva jeg burde kjøpe? Har kjøpt ansiktmaskene og eye maskene før og er kjempe fornøyd! 🙂 ha en fin dag!

    • Tusen takk Ingvild! Personlig føler jeg det helt motsatt da jeg har tatt meg litt ferie fra blogg nå om dagen, så det var veldig koselig å høre at du synes. Om du skal på Sephora MÅ du kjøpe med meg selvbruneren deres også (den på boks). Den er fantastisk god og lukter lett av kokos 🙂 Klem

  • Sunniva
    Jeg var innom en butikk for å kjøpe ansiktsoljen her en dag, men da oppdaget jeg at det var tre forskjellige. Lurer derfor på hvilken du har? Slik jeg forsto det så hadde de tre ulike hensikter, men lukten på to av de var utrolig stram. Opplever du at oljen lukter sterkt når den kommer på huden? Jeg takler nemlig ikke sterke lukter i ansiktet, og får som følge av det lett hodepine..

  • Ida
    Hvilken dyprens bruker du? 🙂

Comments are closed.