Sponset hotellopphold
· Friday morning breakfast & meeting ·
Mat, mat, mat.. Spesielt en god hotellfrokost! Det er lite som gleder meg mer enn det når magen rumler på morgenkvisten. I dag ringte alarmen 05:30, og da var det bare til å sette kurs mot TV2 for dagens møte hos God morgen Norge for å snakke om boken min. Var det noen av dere som fikk det med seg? Jeg har ikke sett det selv enda, men følte at det gikk ganske greit, mye takket være en veldig koselig programleder i den andre sofaen foran meg som gjorde det hele veldig koselig og behagelig. Puh! Vi snakket mye om boken, men også om sterke historier som står inni den. Deriblant min oppvekst som introvert, og utfordringene utover det. Jeg har ikke så mye mer å si om det akkurat nå, enn at om du kjenner deg igjen – ikke føl at du må unnskylde deg for din egen personlighet. Det er ingenting galt med deg – du er fantastisk som du er, og det skal du vite. Er det noen som ikke aksepterer deg, kutt dem ut av livet ditt og vent på noen som gjør. Det finnes mange av dem også skal jeg si deg… Mer om dette kan du lese i boken, pakket inn i haugevis av tips og triks til hvordan du kan føle deg bedre og ikke minst sterkere som person! Bli sjef i ditt eget liv, rettere sagt.
Så fort kameraene var av dro jeg min vei tilbake til Clarion Royal Christiania, og først da kunne jeg sette meg ned med frokosten. Etter en overfylt tallerken, kaffe og juice, inntatt kombinert med et møte over maten, var det bare til å komme seg til hotellrommet igjen å rydde opp i noe som lignet en eksplosjon fra morgenkvistens «stressligheter» (hey, det burde vært et ord!). Nå sitter jeg på Gardemoen, klar for å reise hjem. Kjenner jeg gru/gleder meg litt til lanseringen på Xhibition i morgen. Tenk at det er i morgen allerede! Håper vi sees der. God helg, skjønne!
Du inspirerer meg enormt mye gjennom bloggen din – både klesstil, mat og måten du lever livet ditt på. Jeg er selv introvert og har i flere år hatt problemer med å innrømme det helt for meg selv da det ikke er akseptert fra omgivelsene rundt. Som regel har jeg blitt med på ting jeg egentlig ikke ønsker bare for å blidgjøre andre. Du har hjulpet meg veldig på veien til å forstå at det er helt greit. Det er godt å se at det er andre som er lik 🙂 Jeg skal definitivt kjøpe boken din, du er helt rå!!
Ha en strålende fin helg.
Sjekker postkassen i herdig – så klar for å hente boken din! God helg <3
Gleder meg sånn til boken dukker opp i postkassen – Trenger virkelig de tipsene om det å ikke unnskylde personligheten sin lenger, for det er jeg så lei av.. er dessverre ikke alle som forstår og aksepterer det å være introvert, men jeg ønsker også å være meg selv og gjøre det beste ut av det. Setter veldig stor pris på det du skriver på bloggen din – du er så bra!! Masse lykke til med lanseringen <33
Ha en fin helg!
Jeg leste akkurat innlegget ditt hos Bergen Tidene «Lykkeligst Alene», og jeg må bare si at jeg er så glad for at jeg kom over det. Jeg har det akkurat likt, og det er flott å ha noen som deg til å sette ord på det hele. Det å finne venner som forstår dette er ikke lett. Jeg får ofte dårlig samvittighet for å ikke være mer «sosial», men faktumet er at når jeg første er det, frister det så mye mer å være alene. Det er selfølgelig sunt å være ute blant folk å være sosial, men at noen liker bedre å være alene i stedet for å være sosial hver eneste kveld, burde være mer akseptert. Synd at det skal være «flaut» å si det.
Gratulerer også med suksessen med boken din! Jeg er i skrivende stund på vei ut døren for å hente meg en kopi som jeg skal kose meg med i kveld, ALENE!
Takk for at Norge har en blogger som deg. Du er et sunt og flott forbilde for maange unge jenter. Ha en fantastisk helg <3