Innlegg i samarbeid med Tine YT
God morgen sprekiser! Jeg vet ikke med dere, men ofte før trening er jeg enten for mett, eller akkurat litt for sulten til at økten kan bli god. Det er ikke alltid like lett å vite hva man skal spise på forhånd! Jeg personlig foretrekker å trene et sted mellom lunsj og middag, og da passer det ypperlig med en drikkeyoghurt fra YT til oppladning og mellommåltid. Den kommer i to smaker – bringebær eller banan med pasjonsfrukt. Begge er suupergode, men jeg synes den med bringebær er litt ekstra god ♥
Om jeg har glemt proteinshaken hjemme er jeg veldig fan av sjokolademelken fra YT til etter trening (den er såå god), og derfor ble jeg veldig glad da jeg fant ut at denne drikkeyoghurten var tilbake på markedet igjen, også! Jeg vet ikke om dere husker at de solgte den i butikkene for noen år tilbake? Mmm.. Nå er jeg alltid rustet for god oppladning og restutisjon, selv på farten!
Produktet kommer i solide flasker. Du trenger ikke bekymre deg for at det skal lekke i treningsbaggen!
Produktene er nøye utviklet i samarbeid med ernæringsavdelingen på Toppidrettssenteret og inneholder melk, frukt, bær, korn og fiber og er i tillegg rik på proteiner. De trenger ikke nødvendigvis bare drikkes i forbindelse med trening! Drikkeyoghurten passer også veldig fint som mellommåltid om du ønsker å holde kostholdet noenlunde i sjakk i hverdagen. I know I do!
· Vinn sporty og flotte premier ·
I januar og februar finnes det kampanjekoder på innsiden av embalasjen hvor man kan vinne hundrevis av sporty premier ved å sjekke koden HER på yt.no! Man kan også melde seg på den store nyttårsutfordringen som går ut på at du registrer minst 25 treningsøkter på 90 dager. Da kan du invitere venner av deg og konkurrere mot dem! Hvor motiverende er ikke det? Ved å være med på nyttårsutfordringen er du også med i trekningen av flotte premier. HER finner du mer informasjon. Bli med da vel!




Det er akkurat sånne jeg har veldig lyst på, men finner de aldri i butikkene jeg ser i.
Må også bare si at du virker som en veldig koselig og positiv jente med en herlig utstråling! Jeg klikker innom bloggen din hver dag og du er en fantastisk inspirasjon for meg – så tusen takk <3
Jeg har et spørsmål som egentlig ikke handler om dette innlegget i det hele tatt, men Jeg vurderer sterkt å studere i NY til høsten med Gateway. Jeg bare lurte på hvordan du ble kjent med jentene du bodde med da du var der? Og om du ellers har noen tips med tanke på bolig osv?
Billy er forresten helt nydelig!