God søndag! Da var det back to business. Lørdager tar jeg meg alltid fri, og gårsdagen var totalt «mañana, mañana» som de sier her i Spania. Jeg tok morgenkaffen ute på balkongen i solen, slengte på meg bikinien, og slappet av noen timer ved bassenget som er rett utenfor leiligheten vår. Der ble jeg liggende å nippe på et iskaldt glass rosé under palmene mens jeg leste litt bok og avsluttet med en liten session meditasjon! Balsam for sjelen. Etter det dro vi en liten tur ut på interiørshopping! Det er alltid like moro synes jeg, men M er ikke enig. Han stakk av etter ti minutter, og jeg fant han i et hjørne med en pizza i fanget 😂Mannfolk ass. Da kvelden kom lagde vi taco hjemme, tente haugevis av lys og så på Skal vi danse. Viktig å holde tradisjonene, ikke sant!

Suit pants & sandals: Mango
T-shirt: Calvin Klein
(gift from my girlss)
Necklace: Anni Lu / Earrings: Glitter

Nyt søndagen, og sett gjerne av litt tid til selvpleie i kveld. Da våkner du opp fit for fight i morgen! Det skal jeg 🍊

Previous Post
Next Post

18 thoughts on “Mañana, mañana

  • Susanne casandra
    Din dag i går hørtes helt fantastisk ut 🙂
    Har du link til buksa ?:) ha en fin søndag

  • Vilde
    Kunne du hatt et innlegg om hvordan du redigerer bildene dine og får en rød tråd som får alle bildene til å se «like» ut?
    Eventuelt legge ut bilder før og etter redigering 🙂

  • Bell
    Du er så FIIIIIIIN uten falske vipper <3 fresh, chill og laidback chica på en kul måte 🙂 love!

  • Anna H
    Hei!
    Jeg har nylig flyttet til Marbella selv og lurer veldig på hvordan du klarer å se Skal vi danse der nede? Jeg har tv2 sumo, men det fungerer ikke å se skal vi danse fordi jeg er i Spania… Har du noen tips? 🙂
    Klem!

  • B
    hi søta du er som en som gudinne man stemmen din er vakrer eg blir veldig av slabens når du snaker

  • signe
    Hei
    Kan du linke til buksen din?

  • Emilie
    Hei!

    Magiske bilder! 🙂 Jeg lurer også på hvordan du klarer å se Skal Vi Danse i Spania, da jeg bor i Frankrike, og Tv2 Sumo gir meg ikke lov til å se programmet i utlandet…? ^^’

    • Takk Emilie! Så rart, jeg ser på Tv2Sumo her nede! Det var merkelig 🙁 Har du smart tv? Da må du laste ned canal digital appen! Der kan du se alt fra alle kanaler ❤️

  • Kristine
    Hei!
    Kunne du laget noen forslag til antrekk for høst- og vintersesongen for oss som må være igjen i kalde norge? Da tenker jeg antrekk man kan bruke i hverdagen, på jobb eller på skole.
    Klem<3

  • Celine
    «Han stakk av etter ti minutter, og jeg fant han i et hjørne med en pizza i fanget» hahahah ler høyt, faktisk! AKKURAT noe min kjære også kunne funnet på.. synes jeg ser det for meg, til og med!

  • Åh, det hørtes ut som en helt perfekt dag, spør du meg! 😀 <3

    http://siljealice.com

  • Victoria
    Lenge siden jeg har vært innom nå, men alltid en fryd. Sååå fin, og chill antrekk #inspo <3

  • Linda
    Hvilken størrelse har du i buksa? <3

Comments are closed.