

God torsdag fine dere! Vi har enda ikke fått på plass noe særlig med møbler i leiligheten, så frokosten nytes på flisene på balkongen om morgenen. Men, hvor deilig er ikke det? Solen som varmer, skygger av palmer.. Herregud, jeg elsker det! Vi fant forresten den beste green juicen på butikken, og jeg har fått helt dilla. Den smaker akkurat som den jeg lager hjemme selv. Så deilig! Nå er kjøleskapet fylt opp, og vi jobber med å fylle leiligheten også. Haha!
Kostholdet mitt den siste tiden oppi flyttingen har vært helt horribelt. Jeg har levd på takeaway, smågodt og hvitt brød. Altså, det beste jeg vet i verden! Men jeg kjenner at kroppen min er helt ute av styr, og det var som jeg skrev i kommentarfeltet til en leser – jeg har så mye vann i kroppen at man nærmest hører skvulpelyder når jeg går. Haha! Etter vår første handletur i Marbella bugner derimot kjøkkenet av sunne, fristende matvarer. Det skal bli godt å komme tilbake i gode rutiner igjen. Nå gjenstår det bare å melde seg inn i et gym! Jeg skal også prøve å få gjort mye av treningen utendørs. Så deilig her nede!
• • • • • • • • • • • •
Tro det eller ei, men i dag er jeg en ‘svipptur’ innom Oslo! Ganske ironisk å slite seg ut fire dager i bil fra Norge til Spania, for og deretter fly rett tilbake igjen. Jeg skal være her til i morgen, og anledningen er kickoff med Stylista gjengen. Vi startet dagen med seminar med Instagram, møter og litt diverse. Så utrolig inspirerende, og veldig hyggelig å møte ‘kollegaene’ mine igjen! I skrivende øyeblikk sitter jeg i bilen til manageren min, for vi er nemlig på vei til hyttetur! Hele gjengen fra Stylista skal være der sammen og det blir så koselig. Vi skal bare slappe av og henge sammen. Elsker at vi får til slike ting!
Du er herlig Eirin, det må du vite <3 Klem