annonse + sponset pc
· Live fearless│ triple protection ·
I dag skal jeg ta opp noe som kanskje ikke alle er like komfortable å prate om, og det kan for mange være litt tabu. I min vennegjeng er det absolutt ikke det, og siden jeg ser på dere som mine venninner så tenker jeg at det er ok! Jeg tipser dere om alt mellom himmel og jord til vanlig, så hvorfor ikke gjøre det med noe vi alle også faktisk er avhengig av hver måned, og som er helt naturlig. Så naturlig som man kan få det, rett og slett! Girls, let’s talk period.. ♥
• • •
Libresse tipper jeg dere alle er kjent med, og deres visjon er at vi jenter alltid skal kunne leve fryktløse i enhver situasjon. Dette er i hvert fall noe som arbeides for hver eneste dag! Libresse sin nyeste innovasjon ‘Triple Protection’ har en forsterket lekkasjebeskyttelse bak, en kjerne som absorberer raskt, og barrierer langs kantene, sånn at du kan føle deg komfortabel hvor enn du befinner deg, og hva enn du driver på med!
Visste du at det sies at jenter syncer mensen når de oppholder seg sammen en stor del av dagen over lenger tid?
.. Break the tabu and have fun with it!
For å bryte tabuen om å prate om mensen, må man… Prate om det! Så her er en morsom utfordring til dere. Post et bilde på Instagram hvor dere tester Libresse på deres særegne måte (venninnene mine og jeg har brukt det til alt fra sovemaske til serviett-kriser, og her kommer en kjerne som absorberer raskt helt klart godt med, haha!?) Husk å tagge bildet ditt med #testlibresse, så kan vi lage vår egne, avslappede, morsomme og tabu-frie arena. Go girls!
Flott blogg du har – jeg leser den hver dag. Jeg lurte på om de statement øredobbene fra Ganni er fra merket Ganni eller er det et annet merke, men selges på Ganni?
Klem
Hva heter denne LV modellen? Den er såå fin!